poniedziałek, 21 maja 2012

zupełnie bez tytułu...

...i zupełnie bez sensu... 
Tak sobie oglądam Wasze posty, wspaniałości które pokazujecie i tak się cieszę!!! 
Że niedługo, zupełnie niedługo, za jakieś cztery lata ja też będę miała troszkę czasu, żeby coś stworzyć!! 
Choć w moim wypadku powinno to być"stworzyć" :D Powiecie- teraz masz chwilkę czasu kobieto- puchu marny, ale po całym dniu opieki nad Dziecięciem Maleńkim( hihi 7,400 żywca) i nad większym któremu dla chwili spokoju pozwalam oglądać kolejną bajkę (tak wiem, okropna ze mnie matka- powinniśmy teraz kreatywnie rysować palcami) i różnych innych ciekawych zajęć domowych mam li i jedynie siłę pouśmiechać się do Waszych zdjęć :) 
I poobiecywać sobie, że ja też, kiedyś...niedługo...
Ale mimo to, że mam wyrzuty sumienia, że leń jestem, że moje pomysły z głowy nie wychodzą, to szeroko rozumiane"blogowanie" z Wami daje mi kopa :) I cieszę się, że tu jestem...i, że wirtualnie chociaż poznaje tyle wspaniałych, kreatywnych osób. I tyle inspirujących pomysłów! 
Dooobra. Dość tych wynurzeń...Ściskamcieplutko!! 
I kciuki trzymać proszę bo od środy do pracy wracam!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

9 komentarzy:

 1. No to wypada życzyć w pracy powodzenia, a co do czasu i jego braku, to chyba wszystkie tutaj piszące chciałyby doby 36 - godzinnej:)) pozdrawiam. PS. wyrzuty sumienia nie na miejscu, bajki chyba po to są, by mamy miały chwilkę dla siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja droga wychowywanie dzieci jest najbardziej twórczą z wszystkich twórczych prac,życzę Ci powodzenia i cierpliwości do siebie:DDD Matka czworga hehehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to mi pojechałaś...ja tu się użalam, że czasu nie mam z dwójką, a Ty z czwórką (wierzyć mi się nie chce :D ) dajesz radę, nie narzekasz i jeszcze takie pięknoty tworzysz...Nie pozostaje mi nic innego jak dupsko w troki wziąć :) Ściskamcieplutko!! Dzięki!!

   Usuń
 3. Oż, się porobiło! No jasne, ze trzymam :)) A Ty tak nie zazdraszczaj , bo niektóre , owszem czasu mają więcej, ale też blizej niż dalej.... (cokolwiek to znaczy):))) Fajnie, ze masz dobry nastrój :)) Buziole.
  P.S. To kiedy mogę przestać trzymać? Bo mi niewygodnie z klepaniem w klawiaturę:))) Ale jak mus to mus:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KOCHANA !! Na Ciebie zawsze można liczyć :) Puścić można, tylko westchnąć czasem w intencji :) Ja się naprawdę muszę jakoś bardziej pozbierać, przez moje roztargnienie i niezorganizowanie tak mi ten czas przez palce ucieka...I proszę przestać z tym "bliżej i dalej" bo nie wiadomo, co komu pisane!! :D Uściski!!

   Usuń
 4. Dziś wtorek czyli to od jutra... życzę powodzenia! Spokoju i ja wcale nie uważam, że z tymi bajkami to tylko niedobre matki tak robią :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Że leń Jesteś...? A ja taka zachwycona Twoimi pracami, dekoracjami domu... rozumiem teraz, to wszystko z lenistwa? :):):)
  Wrócisz do pracy, na Twoje barki spadnie następny obowiązek i pewnie znajdziesz jeszcze mnóstwo czasu by COŚ stworzyć:) Ach dziś jest środa, to już dzisiaj :):):)Trzymam kciuki!
  A co to znaczy, że Straż Pożarna po plecach Ci jeżdzi? Zaintrygowałaś mnie :):):)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!